Vystoupení na ples, firemní akce, svatby, oslavy narozenin, obecní slavnosti, akce pro děti, vánoční večírky, silvestrovské oslavy a jiné kulturní  a společenské akce.

 

Kouzelnická show na hudbu 

Moderní kouzelnická show s řadou na sebe navazujících překvapivých efektů jako objevování, mizení, barvení, spojování, pronikání hmoty hmotou, levitace a další efekty umocněné dobře sladěnou hudbou. Tento typ vystoupení nabízím v délce 10 minut.

                                                                                                                                 

Kouzelnická show doprovázená slovem

V tomto typu vystoupení předvádím kouzla, která doprovázím slovem. Téměř do všech kouzel zapojuji jednoho i více dobrovolných diváků.  Snažím se vždy o to, aby diváci byli nejen překvapeni efektem předváděných kouzel, ale také o to, aby byla dobrá zábava a diváci se i zasmáli. Tento typ vystoupení nabízím v délce 15 až 30 minut, dle požadavku pořadatele akce.

        

                 

Kouzelnická show mix

Jedná se o vystoupení z části na hudbu a z části s kouzly doprovázené slovem, kdy obě části         na sebe plynule navazují. V první části mohou diváci obdivovat sladěnost předváděných efektů         s hudbou a následně se pobavit u kouzel ve spolupráci s diváky. Možno také rozdělit do dvou samostatných vstupů. Tento typ vystoupení nabízím v délce 20 až 30 minut, dle požadavku pořadatele akce.

 

            Ukázku jednoho z mých vystoupení na hudbu můžete shlédnout na tomto odkazu.

                                                 

Základní požadavky pro všechny typy vystoupení

Místo k zaparkování osobního auta v bezprostřední blízkosti konání akce, samostatná uzamykatelná šatna či místnost k převlíknutí a přípravě rekvizit pokud možno poblíž pódia či parketu kde budu vystupovat, nutný prostor k vystoupení 2x3 metry a alespoň 1,5 m. odstup první řady diváků nebo stolů s diváky od tohoto prostoru, přehrávač ke spuštění CD nebo flash disku, k mluvenému vystoupení jeden mikrofon na stojanu.

 

Cena vystoupení :

Závisí na výběru a požadované délce vystoupení + náklady na dopravu os. autem.

Můžete mě Kontaktovat telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu. Obratem pak obdržíte odpověď, cenovou nabídku a předtisk objednávky k vyplnění potřebných fakturačních údajú.

Kontaktujte mě

* tyto položky je nutno vyplnit